Kuran Okuyan ( öğreten ) Kalem Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Hafız Kalemi

hafız kalemHafız Kalemi

Kuran okumayı öğrendiniz ancak henüz tam anlamı ile doğru bir şekil de okuduğunuzu düşünmüyorsanız sizlere Kuran okuyan birisinin yardım etmesi gerekmektedir. Yani bir kişinin yanınız da olarak tıkandığınız yerler de bıkmadan usanmadan sizlere yardımcı olması gerekmektedir. İşte bu konu da sizlere yardımcı olacak olan Hafız Kalem olacaktır. Hafız Kalem sizler de doğru bir şekil de Kuran-ı Kerim okuyabileceksiniz.

Hafız kaleminin özellikleri sayesin de istediğiniz hafızı seçerek onun sesinden Kuran dinleyebilir her takıldığınız da ona rahatlıkla sorarak Kabe imamlarının sesinden istediğiniz gibi Kuran okumayı öğreneceksiniz. Kelime kelime okuma özelliği sadece Kuran okumayı öğreten kalem de yer almaktadır. İsterseniz yavaş isterseniz de hızlı okuma seçenekleri ile daha rahat takip etme olanağını da Hafız Kalem sizlere sunmaktadır.

Mukabele yapanlar için bir yenilik daha artık kalemimiz ile cüz cüz okuma gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Kuran-ı Kerim de yer alan cüz numarasına kalemi dokundurmak.Artık sizler de Ramazan ayların da daha rahat bir şekil de mukabele yapacaksınız…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )